Ke stažení

Katalog Terca a Penter

Prohlédněte si a stáhněte náš exkluzivní katalog lícového zdiva Terca a cihlové dlažby Penter. Načerpejte inspiraci a poznejte aktuální trendy z cihlového světa, které naleznete v tomto vydání. 
Jedná se o nové pojetí tiskoviny, kde je kladen důraz především na vizuální stránku obkladových cihel a pásků Terca a dlažby Penter. Prostřednictvím velkoformátových fotek referencí se vám snažíme zprostředkovat krásu materiálu samotného.
Pokud byste Tercu a Penter chtěli vidět na živo, neváhejte navštívit  naši VIP vzorkovnu v Jirčanech.
 

Titulní strana pro Katalog Terca a Penter (ilustrativní) - lícové cihly a obkladové pásky Terca a cihlová dlažba Penter

 

 

Ceník Terca a Penter

Ceník lícového zdiva, obkladových pásků, cihlové zahradní a zátěžové dlažby a maltových směs. Platný od 15. 3. 2023.

Titulní stránka ceníku Terca a Penter (B2C)

Leták obkladové pásky Klinker

Zvolte jedinečné a odolné řešení pro váš dům. Klinker obkladové pásky představují odolný a estetický materiál pro vaši fasádu. Po obložení vytváří unikátní povrch, který je k nerozeznání od cihlové zdi. V letáku naleznete všechny výhody Klinker obkladových pásek, 8 unikátních variant ve dvou povrchových úpravách a ceník.

Titulní strana pro Obkladové pásky Terca Klinker - 8 nových moderních variant

 

 

Podklad pro navrhování a provádění Terca Klinker

Třetí vydání podkladu pro lícové cihly, pásky a cihlovou dlažbu s podrobným postupem provádění těchto výrobků s trvalou hodnotou. Publikace obsahuje i konstrukční detaily a je určena především projektantům, stavebním firmám a technikům ve stavební a konstrukční praxi.

Titulní strana pro Podklad pro navrhování a provádění Terca a Penter (ilustrativní)

 

 

Fasádní systém Terca Meffert Therm

Certifikovaný fasádní systém Meffert Therm Terca je výsledkem úzké a dlouhodobé spolupráce mezi společností Wienerberger s.r.o., dodávající širokou škálu cihlových obkladových prvků pro fasády, a společností Meffert ČR, která dokáže tuto širokou škálu produktů pružně a systémově doplnit optimálními hmotami pro fasády.

Fasádní systém Meffert Therm Terca